Talenti kroat: Kur lexova lajmet që më kërkon Real Madridi e fika telefonin - Sport - Kosova Sot
Talenti kroat: Kur lexova lajmet që më kërkon Real Madridi e fika telefonin

Talenti kroat: Kur lexova lajmet që më kërkon Real Madridi e fika telefonin

Lajmi se Real Madridi e ka bërë të riun kroat Karlo Letica objektiv kryesor natyrisht se ka ardhur si habi edhe për vetë portierin, i cili insiston se thjesht do ta injorojë çfarëdo spekulimi të tillë.

Tani titullar në Hajduk Split, Letica është paraqitur vetëm një numër të vogël paraqitjesh për klubin e tij por prapëseprapë mund të futet në ekipin kombëtar të Kroacisë për Kupë të Botës në bazë të formës aktuale, transmeton Express.

“E pashë ballinën e MARCA dhe atë që u tha për mua, prandaj e fika telefonin”, ka thënë Letica.

“Ta them të vërtetën ky lajm më habiti. Por nuk është koha për të folur për këtë temë tani, është më vonë”, shtoi ai.


(Kosova Sot)

22 orë e 22 minuta më parë
10/12/18