Monaco thotë se i mirëpret ofertat për yllin e skuadrës - Sport - Kosova Sot
Monaco thotë se i mirëpret ofertat për yllin e skuadrës

Monaco thotë se i mirëpret ofertat për yllin e skuadrës

Monaco do t’i konsiderojë të gjitha ofertat që i vijnë për yllin e skuadrës gjatë afatit kalimtar veror, raporton Telefoot.

Bëhet fjalë për Thomas Lemarin, përfaqësuesin e Francës, për të cilin shumë skuadra kanë shprehur interesim edhe në të kaluarën.

Lemar ka qenë objektiv i Liverpoolit dhe Arsenalit në dy afatet e fundit kalimtare.

Në fakt, 22-vjeçari ishte subjekt i një oferte të momentit të fundit nga Arsenali në janar, por e cila u hodh poshtë nga Monaco. 

(Kosova Sot)

7 orë e 47 minuta më parë
13/12/18