Ansi Agolli bëhet baba (Foto) - Sport - Kosova Sot
Ansi Agolli bëhet baba (Foto)

Ansi Agolli bëhet baba (Foto)

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë baba

Ai ka mirëpritur sot në jetë një djalë që e ka quajtur Blodin, derisa fotografinë me gruan e tij e ka postuar në rrjetet sociale.

“Mirësëerdhe mes nesh biri i imë. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, ka shkruar në Instagram Ansi.

Ndryshe, Ansi Agolli për momentin është lojtarë i ekipit Qarabag të Azerbejxhanit. 

 

'Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 45 minuta më parë
19/01/19