Edi Rama uron Kroacinë, në foto me Kolindan - Sport - Kosova Sot
Edi Rama uron Kroacinë, në foto me Kolindan

Edi Rama uron Kroacinë, në foto me Kolindan

Edi Rama e ka uruar presidentet e Kroacisë për fitoren kundër Anglisë në gjysmëfinale

Kroatët mposhtën Anglinë me rezultat 2-1, me golat e Mandzukic dhe Perisic kurse për Anglinë shënoi Trippier.

“Photo of the day”, ka shkruar Edi Rama në foton që ka postuar në rrjetet sociale, e ku shihet në foto bashkë presidenten kroate Kolinda Grabar Kitarovic.


 

 

(Kosova Sot)

17 orë e 45 minuta më parë
20/01/19