Sky Itali insiston, Modric dëshiron të transferohet në Inter - Sport - Kosova Sot
Sky Itali insiston, Modric dëshiron të transferohet në Inter

Sky Itali insiston, Modric dëshiron të transferohet në Inter

Mediat në Itali vazhdojnë të insistojnë që Luka Modric dëshiron që të kaloj në Milan

Sipas Sky Sports Italia, Luka Modric vazhdon të dërgoj përpara një marrëveshje që e transferon atë në Inter Milan.

Sipas gazetarëve të këtij mediumi, lojtari vet ka treguar dëshirë që ti bashkohet Interit dhe këtë e ka bërë të premten, por presidenti Real Madrid ngulmon që ta mbaj në ekip.

Sipas Sky, agjentët e Modric mbesin në Madrid derisa sipas tyre e ardhmja e kroatit ende mbetet e paqartë.

 

(Kosova Sot)

7 orë e 40 minuta më parë
17/12/18