Suarez e dëshiron largimin nga Barça - Sport - Kosova Sot
Suarez e dëshiron largimin nga Barça

Suarez e dëshiron largimin nga Barça

Denis Suarez është duke e marrë seriozisht largimin nga Barcelona

Sipas së përditshmes, Sport, mesfushori ishte i përkushtuar për të luftuar për vendin e tij në klub por duke parë që shumë lojtarë janë para tij, përfshirë edhe lojtarët si Malcom dhe Rafinha, ka lënë Suarezin në dyshime për të ardhmen e tij.

Për Suarezin do të këtë shumë të interesuar nëse ai dëshiron të largohet, me disa skuadra italiane, përfshirë Napolin dhe Milanin që janë të interesuara për të. 

 

(Kosova Sot)

1 orë e 30 minuta më parë
21/01/19