Barça në betejë me Real Madridin për mbrojtësin tinejxher - Sport - Kosova Sot
Barça në betejë me Real Madridin për mbrojtësin tinejxher

Barça në betejë me Real Madridin për mbrojtësin tinejxher

Leo Santos është bërë njëri prej mbrojtësve të kërkuar nga dy gjigantët spanjoll

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona dhe Real Madridi janë në betejë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit leo Santos.

Leo Santos është piketuar nga kampionët e La Ligës pasi që ata dëshirojnë një mbrojtës që godet me këmbën e djathtë për të garuar për një vend me Gerard Pique.

Megjithatë, Madridi po ashtu ka shprehur interes për të riun dhe mund ta mposht Barcën pasi që lojtari është mik me Vinicius dhe Rodrygo që tashmë janë në Real Madrid. 

 

(Kosova Sot)

2 orë e 8 minuta më parë
21/01/19