Haxhi Krasniqi e ‘ngre në qiell’ me këmbë gruan e tij - Sport - Kosova Sot
Haxhi Krasniqi e ‘ngre në qiell’ me këmbë gruan e tij

Haxhi Krasniqi e ‘ngre në qiell’ me këmbë gruan e tij

Boksieri kosovar e ka treguar forcën e tij, derisa po relaksohet në vendin bregdetar

Haxhi Krasniqi është duke i kaluar pushimet në Dubai së bashku me bashkëshorten e tij, Heidi Lushtaku.

Dhe, boksieri më i mirë shqiptar i momentit po kalon momente relaksi, siç mund të shihet në këto fotografi, ku e ka treguar forcën e tij duke e “çuar në qiell” me këmbë gruan e tij.

 

Ndërkohë, Krasniqi është takuar edhe me disa miq, përfshirë këtu futbollistin kosovar, Liridon Krasniqi.

Boksieri junikas u konfirmua kampion evropian gjatë vitit 2018, ndërsa nuk e ka fshehur asnjëherë objektivin dhe ëndrrën e tij për t’u bërë kampion bote. 

(Kosova Sot)

20 orë e 39 minuta më parë
17/01/19