David Beckham ndan video qesharake të gruas Victoria duke kënduar (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
David Beckham ndan video qesharake të gruas Victoria duke kënduar (Foto/Video)

David Beckham ndan video qesharake të gruas Victoria duke kënduar (Foto/Video)

Ata janë të martuar për pothuajse njëzet vjet dhe i kanë katër fëmijë nga fryti i dashurisë së tyre, transmeton "Kosova Sot Online".

Davidi Beckham nderoi gruan Victoria në Ditën e Nënës të dielën - por në stilin e tij të 'pacipë'.

Në vend që të ndante një foto të projektuesit, ish-futbollisti filmoi këngën dhe vallëzimin e saj me Diana Ross pasi piu disa gota verë, dhe argëtohej me lëvizjet e saj, shiloni mbishkrimin e vendosur në foto.

Image

 

Më poshtë mund t'i shikoni disa fotografi, të çiftit të njohur Beckham, fëmijëve të tyre dhe familjarëve të ngushtë:
Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot)

 

28 minuta më parë
15/12/18