Momenti shokues: Pas sherrit me grushte e shkelma kokës, burri qëllon me pistoletë të riun (Video) - TV - Kosova Sot
Momenti shokues: Pas sherrit me grushte e shkelma kokës, burri qëllon me pistoletë të riun (Video)

Momenti shokues: Pas sherrit me grushte e shkelma kokës, burri qëllon me pistoletë të riun (Video)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë qëllohet me pistoletë në mes të ditës.

Në pamjet filmike të filmuara nga kalimtarët do të shikoni fillimisht dy burra që zihen me grushte dhe më pas njëri prej tyre në një moment nxjerr pistoletën dhe e qëllon tjetrin në këmbë. 

“Askush prej nesh nuk e dinte se njëri prej tyre kishte armë, derisa e nxori nga brezi dhe e qëllon në këmbë burrin me të cilin po zihej”, ka deklaruar një dëshmitare e këtij rasti të tmerrshëm. 

Ngjarja ndodhi në qytetin Lawrence në Massachusetts

(Kosova Sot)

 

6 orë e 13 minuta më parë
19/01/19