E tmerrshme, babi godet vajzën 2 vjeçe dhe gruan e tij me thikë, video publikohet në internet (Video +18) - TV - Kosova Sot
E tmerrshme, babi godet vajzën 2 vjeçe dhe gruan e tij me thikë, video publikohet në internet (Video +18)

E tmerrshme, babi godet vajzën 2 vjeçe dhe gruan e tij me thikë, video publikohet në internet (Video +18)

Një prind në Arkansas të Shteteve të Bashkuara në mënyrë të tmerrshme ka goditur me thikë gruan dhe vajzën e tij dy vjeçare.

Siç shihet në këtë video, ky njeri nis të godas ato, por papritmas kapet nga policia, shkruan e përditshmja britanike ‘Metro’.

Konflikti në familje nisi pas një mosmarrëveshjeje familjare

(Kosova Sot)

 

11 orë e 26 minuta më parë
19/01/19