"Je jashtë": Fjalët e fundit të personit që rrahu 19 vjeqarin në palestër (Video) - TV - Kosova Sot
  "Je jashtë": Fjalët e fundit të personit që rrahu 19 vjeqarin në palestër (Video)

"Je jashtë": Fjalët e fundit të personit që rrahu 19 vjeqarin në palestër (Video)

Charles Lalonde 19 ,ishte duke ngritur peshen prej 350Ibs në palestër në Montreal kur u sulmuan nga një antarë  i palestres.

Videoja është e bërë nga telefoni i mikut të tij Lalonde kur papritmas i vij një person i panjohur duke e qëlluar atë.

Videoja më vonë është shpërndarë në youtube dhe është shikuar 1.5 milion herë.

Shih videon: 
 


 

14 orë e 15 minuta më parë
17/12/18