Pamje 'tronditëse':Makina përplaset me kamion (Video) - TV - Kosova Sot
Pamje

Pamje 'tronditëse':Makina përplaset me kamion (Video)

Këto pamjet tronditëse tregojnë momentin kur një makinë u përplas në anën e një kamioni të thyer në një autostradë të zënë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Pak para momentit të ndikimit, një njeri shihet duke arritur në kamionin e gjelbërt që po bllokonte korsinë e parakalimit.

Ndërsa kamioni është goditur, mbeturinat hidhen drejt kamerës dhe njeriu zhduket nga pamja.

Pavarësisht nga masakra, tre persona të përfshirë në rrëzimin arritën të shpëtonin.

Incidenti është kapur nga kamera në një kamion, që po ndihmonte marrjen e thyerjes në Autostradën 401 të Torontos në rreth 7 të shtunën e kaluar.

 

 

(Kosova Sot)

7 orë e 54 minuta më parë
13/12/18