Momenti kur infermieret e mësojnë 8 vjeqaren me leukemi vallzimin Kiki (Video) - TV - Kosova Sot
Momenti kur infermieret e mësojnë 8 vjeqaren me leukemi vallzimin Kiki (Video)

Momenti kur infermieret e mësojnë 8 vjeqaren me leukemi vallzimin Kiki (Video)

Infermieret e spitalit për femijë Royal Manchester surprizuan vajzën me kancer.Pacientja Louise Goulden,8 duke e bërë kemoterapine ajo e mësoj edhe vallzimin Kiki transmeton Kosova Sot.

Vallzimi Kiki është bërë trend në internet këngë kjo e Drake In My Feelings

Infermieret sollën buzëqeshjen e vajzës së vogël të cilat po mundoheshin ta mësonin.

E ema e Louise,Janice Thompson tha se ajo është tepër emocionura me stafin dhe dua ta shperndajë këtë video me të tjerët 
Videoja është shpërndarë dhe klikuar qindra herë.


 

 

 

8 orë e 37 minuta më parë
13/12/18