Shokon shoqja e ngushtë, hedh adoleshenten nga ura (Video) - TV - Kosova Sot
Shokon shoqja e ngushtë, hedh adoleshenten nga ura (Video)

Shokon shoqja e ngushtë, hedh adoleshenten nga ura (Video)

Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit.
Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të fundit nga lartësia, edhe pse vajza thotë herë pas here "Jo".

Jordan Holgerson u kap në kamera tejet nervoze buzë "Moulton Falls" në lumin Lewis në Yacolt, Uashington para se miqtë e saj ta shtynin drejt ujit.

16-vjeçarja pësoi lëndime të shumta dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital. Ajo theu pesë brinjë dhe dëmtoi mushkëritë.
 (Kosova Sot)

 

1 orë e 37 minuta më parë
10/12/18