Nusja para dasmës shkon në spital për gjyshen, shikoni reagimin e saj (Video) - TV - Kosova Sot
Nusja para dasmës shkon në spital për gjyshen, shikoni reagimin e saj (Video)

Nusja para dasmës shkon në spital për gjyshen, shikoni reagimin e saj (Video)

Kjo nuse e ka befasuar gjyshen e saj kur e ka vizituar në spital ditën e dasmës.

Siç mund të shihet në video, gjyshja është emocionuar jashtëzakonisht shumë kur e ka parë atë, përcjell lajmi.net.

Për shkak se ajo ishte e sëmurë, gjyshja nuk mund të ishte prezente ditën kur mbesa e saj po martohej, por nusja e befasoi atë, duke shkuar te ajo në spital.

Ajo i dhuron disa lule gjyshes dhe në fund e bëjnë një foto të gjithë së bashku.

 

?(Kosova Sot)

16 orë e 8 minuta më parë
19/12/18