Video tronditëse tregon fëmiun e vogël teksa kapë dhe luan me një grumbull gjarpërinjësh - TV - Kosova Sot
Video tronditëse tregon fëmiun e vogël teksa kapë dhe luan me një grumbull gjarpërinjësh

Video tronditëse tregon fëmiun e vogël teksa kapë dhe luan me një grumbull gjarpërinjësh

Video tronditëse tregon një fëmijë të vogël teksa kapë dhe luan më një grumbull gjarpërinjësh.

Besohet se video është bërë në Kinë nga babi i fëmijës, ku familja e tij duket se mban një fermë gjarpërinjësh, shkruan dailymail.

Pasi kapë gjarpërinjtë, fëmija ia jep kameramanit i cili qesh dhe i vendos në çantë.

Teksa babai i tij filmon, djaloshi ngre mbulojën e drunjtë dhe zbulon një grumbull të madh gjarpërinjësh.

Fëmiu pastaj kapë një gjarpër, dhe ua tregon prindërve teksa lëshon fjalë të bebeve.

Ai pastaj shkon dhe kapë gjarpërinjë të tjerë që ia dorëzon babait i cili i vendos ata në një çantë. /gazetametro.net

(Kosova Sot)

17 orë e 13 minuta më parë
21/01/19