Momenti i adhurueshëm i përqafimit mes një qeni dhe një pate (Video) - TV - Kosova Sot
Momenti i adhurueshëm i përqafimit mes një qeni dhe një pate (Video)

Momenti i adhurueshëm i përqafimit mes një qeni dhe një pate (Video)

Momenti i adhurueshëm i përqafimit mes një qeni dhe një pate ka bërë bujë në mediat sociale.

Në video shihet momenti kur qeni dhe pata janë afër njëri tjetrit dhe pata ka vendosur koken rreth qafës së qenit.

Ata pas përqafimeve janë parë duke u larguar së bashku.

 

(Kosova Sot)

2 orë e 51 minuta më parë
19/01/19