Dy binjakët, që po mahnitin shikuesit (Video) - TV - Kosova Sot 
Dy binjakët, që po mahnitin shikuesit (Video)

Dy binjakët, që po mahnitin shikuesit (Video)

Në rast se nuk keni pasur ende dozën tuaj të adhurueshmërisë për ditën, hidhini një sy këtyre dy binjakëve të kapur në kamera duke e përqafuar atë gjatë kohës së lojës në Brooklyn, transmeton "Kosova Sot Online".

Në videon, e postuar në Instagram më 9 dhjetor, vëllezërit  mund të shihen duke imituar lëvizjet e njëri-tjetrit ndërsa përqafohen.

Pamjet u kapën me profesionalizëm nga babai i adhuruesve të djemve, Edward David, i cili është një kinematograf dhe regjisor.

'Përqafimi është gjëja më e mirë ndonjëherë,' shkroi David në videon origjinale.

 

 

(Kosova Sot)

10 orë e 19 minuta më parë
21/03/19