VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Tuna e 'hallakatë' Pallatin e Brigadave (Foto)

Ngado shkon hallakamë e bën, kjo është fama e këngëtares së njohur Tuna Sejdi, e cila në çdo event ku merr pjesë, vëmendja është e përqendruar tek ajo, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". E kësaj radhe këngëtarja ka qenë e pranishme në një event në Pallatin e Brigadave, ku prania e saj ia ka shtuar hijeshinë organizimit.             View this post on...

VIP

Kiden më të bukur se kaq, harroni se e keni parë (Foto)

Këngëtarja e dashur për publikun Orkidea Latifi - Kida, pavarësisht...

VIP

Lajmi i fundit:Mozzik dhe Loredana, bëhen prindër (Foto)

Po ky lajm, është shumë i vërtetë... Sot me datë 18.12 2018 rep...

VIP

Jam e mirë si ëmbelsirë, Soni Malaj pozon shumë in (Foto)

Këngëtarja e dashur për publikun Soni Malaj, si çdo vit tjetër, edhe...

VIP

Vesa Luma, shkëlqen në zemër të Prishtinës (Foto)

Nuk thuhet kot, se dhe në Paris po të shkosh, vendlindja mbetet më e dashura, kjo...

VIP

Anjeza Branka, përgaditet me 'kallë' Nju Jorkun (Foto)

Këngëtarja seksi shquptare Anjeza Branka, këtë vit e ka shijuar për...

VIP

Kështu e shijon ditën Aferdita, midis Çekisë (Foto)

Prej se u martua, modelja dhe këngëtarja Aferdita Dreshaj, e ka harruar fare...

VIP

Greta e thjeshtë apo komplekse? (Foto)

Greta Koçi nuk ka postim ku lë pa e dëshmuar se është ndër...

më të lexuarat

1.

Lora feston ditëlin...

13 orë e 44 minuta më parë
2.

Shkumbin Ismaili, pu...

6 orë e 3 minuta më parë
3.

Tuna ju lë pa 'mend...

12 orë e 42 minuta më parë
4.

'Kqyrni' shoqe çka ...

6 orë e 0 minuta më parë
5.

Ja si vallëzojnë M...

8 orë e 28 minuta më parë

instagram

Më shumë