VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Një seks bombë, si Enca Haxhia, ju lë pa tekst (Foto)

E njohur për hiret e saja, dhe pozat tejet provokative, avazin e vjetër e ka vazhduar edhe në vitin e ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Fjala është për të papërmbajtëshmen, këngëtaren seksi nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila në fotografinë e postuar së fundmi, ju lë pa tekst.             View this post on...

VIP

'Jetë o jetë' u 'kënaqum' n'Tailandë (Foto)

Muajin Janar, artistët tanë e shfrytëzojnë më shumë për të...

VIP

Xhesika Ndoja e 'kallë' Instagramin me të kuqe (Foto)

Këngëtarja seksi shqiptare Xhesika Ndoja, ka vendosur që edhe këtë vit ti...

VIP

Greta Koçi, e bën dimrin verë (Foto)

Temperaturave të ftohëta që po mbretërojnë aktualisht në vendin...

VIP

'Tranohet' Linda Morina, ja si i përshendet fansat (Foto)

Ajo që po i "hallakat", rrjetet sociale, me poza nga më të ndryshmet,...

VIP

'Ke qenë më e mirë para 10-vitesh', Roza Lati i kthehet keq komentuesit: Mos na çani… (FOTO)

Një ditë më parë, moderatorja Roza Lati ka publikuar në...

VIP

“Kur mendoni me u bë prind”, Keisi zbulon disa sekrete për marrëdhënien me Stresin: Shumë shpejt… (FOTO)

Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij, Keisi, janë çifti më i komentuar i...

VIP

Ja si dukeshin të famshmit shqiptarë 10 vite më parë (FOTO)

“10 year challenge” është sfida më e re në rrjetet sociale. Pre e...

më të lexuarat

1.

Ky person ia merr ze...

3 orë e 45 minuta më parë
2.

Nana Shyheret, Engji...

2 orë e 33 minuta më parë
3.

Ja si e 'qanë' vozi...

3 orë e 48 minuta më parë
4.

'Tranohet' Fjolla Mo...

4 orë e 0 minuta më parë
5.

Skandali seksual fun...

2 orë e 12 minuta më parë

instagram

Më shumë