Festimi i përvjetorit (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Festimi i përvjetorit (FOTO)

Festimi i përvjetorit (FOTO)

Gigi Hadid me veshje pink teksa del nga hoteli në Nju Jork

Ajo ka festuar përvjetorin e dytë me të dashurin e saj, këngëtarin Zayn Malik. Dhe kështu, modelja dhe bukuria Gigi Hadid u duk të jetë në majë të botës derisa kishte bërë një dalje të hatashme nga hoteli i saj në Nju Jork, e veshur në fustanin pink, derisa ishte rrugës për në "Today Show". Supermodelja 22 vjeçe shkëlqeu me një buzëqeshje të madhe, duke theksuar sytjenat e saj dhe dekoltenë përmes fustanit gjysmë të tejdukshëm me lule. Ajo ka theksuar edhe format e saj trupore dhe belin e hollë, e edhe më shumë gjatësi linjave ju kishte dhuruar me takat e zeza dhe pink. Flokun e saj ngjyrë karamele e kishte larguar nga fytyra, kishte qerpikë të theksuar dhe hije të artë të syve.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 23 minuta më parë
18/12/18