VËRTET E LEZETSHME (FOTO) - VIP - Kosova Sot
VËRTET E LEZETSHME (FOTO)

VËRTET E LEZETSHME (FOTO)

Demi Lovato promovon albumin e saj të dytë

Ajo ishte kënaqur në ndejë me dy veshje të ndryshme derisa ajo kishte marrë pjesë te ngjarja e yjeve "MTV EMAs". Por, Demi Lovato nuk kishte treguar aspak shenja të lodhjes në mëngjes derisa ajo kishte arritur te "BBC Radio 1", e veshur edhe me një dukje tjetër me stil.

Këngëtarja e bukur 25 vjeçe, ka theksuar linjat e saj në veshjet e saj, sidomos në pantallonat e ngushtë dhe në bluzën që theksonte fort belin e saj të hollë e barkun e rrafshët. Bukuroshja ia kishte mësyrë kryeqytetit britanik për ta promovuar albumin e saj të ri me titull "Tell Me You Love". Këngëtarja e tëra ishte vëmendje, për aksesorë kishte zgjedhur një palë çizme të zeza dhe një palë vathë.

Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 15 minuta më parë
18/12/18