Shqiptarja e vetme që ka avion privat (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Shqiptarja e vetme që ka avion privat (FOTO)

Shqiptarja e vetme që ka avion privat (FOTO)

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është njëra prej modelëve më të famshme shqiptare. E martuar me miliarderin Sam Nazarian, Emina po jeton një jetë tejet luksoze.

Madje, Emina ka kënaqësinë që ta përdorë sa herë të do edhe avionin e saj privat.Gjatë ditës së sotme ku ajo ka postuar një fotografi para këtij avioni.

Emina ka më shumë se një vit e martuar me Sam, ky fryt i dashurisë së tyre është edhe një vajzë, si dhe është në pritje të ëmbël.

Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 6 minuta më parë
10/12/18