'Sa herë bën seks brenda natës...' Këngëtarja shqiptare tregon...(FOTO) - VIP - Kosova Sot

'Sa herë bën seks brenda natës...' Këngëtarja shqiptare tregon...(FOTO)

Një tjetër këngëtare 'shpallet' e virgjër...

Me pjesëmarrjen e saj në "Kënga Magjike", Fifi mori një vëmendje të madhe së fundmi për shkak se kënga e saj u pëlqye shumë dhe ishte pretendente për fitore. Këngëtarja gjatë karrierës së saj është komentuar gjithnjë për aspektin profesional, ndërsa jetën private, Fifi e ruan sa më shumë të tillë.

Image

 

 

(Kosova Sot)

17 orë e 30 minuta më parë
10/12/18