Arti... cullak! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Arti... cullak!  (Foto)

Arti... cullak! (Foto)

Bukuroshja 44 vjeçe, Heidi Klum, pozon pa sutjena, vetëm me pantallona të shkurta, duke imituar kështu një pikturë të famshme të Botticelli't. Heidi Klum ka vendosur që edhe gjeneratat e reja t'i udhëzojë rrugës së saj, asaj të modelimit, pra, duke pozuar toples, apo thënë shqip, ashtu siç e ka bërë nëna, shokë e përpjetë, për t'iu treguar konkurrueseve të eventit "Top Model" se si bëhet zanati. Sikur kjo të mos mjaftonte, Klum mori mundin, hyri në "Instagram" dhe postoi tërë këto foto të nxehta të saj. Përndryshe, piktura e Botticellit, të cilën është përpjekur ta imitojë Klum, quhet "Lindja e Venerës". Kësaj dikur i thoshin "sen syret", apo "syni i keq mos e paftë"! 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 57 minuta më parë
10/12/18