Dua Lipa vallëzon me kopjen e saj në klipin e ri (Video) - VIP - Kosova Sot
Dua Lipa vallëzon me kopjen e saj në klipin e ri (Video)

Dua Lipa vallëzon me kopjen e saj në klipin e ri (Video)

Këngëtarja shqiptare tashmë me famë botërore, Dua Lipa, sot ka publikuar videon për këngën IDGAF, të cilën e kishte paralajmëruar ditë më parë, trasnmeton Kosova Sot Online.

Dua, siç di zakonisht, duket shumë e veçantë dhe videoklipi është mjaft kreativ.

Ajo vallëzon bashkë me veten e saj, ku secila prej Duas kanë nga një grup vajzash nga prapa.

Pas suksesit të madh që i solli kënga "New Rules", me shumë gjasë, kënga e re do të shkojë rrugës së njejtë.

(Kosova Sot)

20 orë e 44 minuta më parë
13/12/18