Shfaqet Tallia, tregon format në Ibiza (Foto) - VIP - Kosova Sot
Shfaqet Tallia, tregon format në Ibiza (Foto)

Shfaqet Tallia, tregon format në Ibiza (Foto)

Tallia Storm ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm gjatë një paraqitje të saj në plazhin e Ibizzas.

Këngëtarja skoceze është në top formë pasi që ka është duke e shijuar albumin e saj më të ri “The Good Lie”.

Tani ajo ka një orar të ngjeshur të koncerteve po ka gjetur kohë për të marrë diell në Ibiza derisa ka treguar edhe format e saj seksi.

Këngëtarja 19 vjeçare është në pushime dhe format e saj duken super seksi sidomos në valë të detit. 

(Kosova Sot)

11 orë e 46 minuta më parë
10/12/18