"Muaji i përrallës" së Anxhela Martinit...nuk ka fund! (Foto) - VIP - Kosova Sot
"Muaji i përrallës" së Anxhela Martinit...nuk ka fund! (Foto)

"Muaji i përrallës" së Anxhela Martinit...nuk ka fund! (Foto)

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.

Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin. 

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Anxhela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin.

(Kosova Sot)

23 orë e 39 minuta më parë
15/12/18