Aktorja zbulon shkakun e frikshëm të vdekjes së 4 pornostareve brenda 1 muaji (Foto) +18 - VIP - Kosova Sot
Aktorja zbulon shkakun e frikshëm të vdekjes së 4 pornostareve brenda 1 muaji (Foto) +18

Aktorja zbulon shkakun e frikshëm të vdekjes së 4 pornostareve brenda 1 muaji (Foto) +18

Industria e filma me pullë të kuqe është tronditur muajin e fundit pas humbjes së jetës të 4 aktoreve, Olivia Nova, August Ames, Yuri Luv, dhe Shyla Stylez. 

Image

August Ames vrau veten në 8 dhjetor pasi u sulmua në rrjete sociale për shkak të një statusi “homofobik”, Yuri Luv u dyshua se vdiq nga mbidoza ndërsa Shyla Stylez vdiq në gjumë.

Por kush i vret këto vajza?! Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje aktorja dhe kolegia e tyre, e cila ka fajësuar rrjetet sociale dhe bullizimin ndaj këtyre vajzave.   

“Në rrjete sociale informacionet shoqërohen me komente, që shpesh janë të pakëndshme për aktoret. Ky është një realitet dhe shpesh liria e një njeriu që të bëjë çfarë të dojë me jetën e vet seksuale mbetet thjesht formale”, është shprehur ajo.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 36 minuta më parë
19/12/18