Flaka, na befason me stilin (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Flaka, na befason me stilin (FOTO)

Flaka, na befason me stilin (FOTO)

E njohur për zërin potent dhe lirshmërinë që ka në skenë, këngëtarja gjakovare në profilin e saj në Facebook, ka postuar  fotografi nga koncerti për nder të dhjetë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, përcjell "Kosova Sot Online".

Në foto ajo duket tërsisht ndryshe, me një stil të sofistikuar dhe shumë trend për vitin 2018, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".Për më shumë shikoni foton, dhe binduni edhe vetë...

Image
Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 32 minuta më parë
20/01/19