Big Sexy Mama në Gjermani (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Big Sexy Mama në Gjermani (FOTO)

Big Sexy Mama në Gjermani (FOTO)

Senzacioni i vitit 2017, këngëtarja shqiptare Big Mama, pas humbjes në peshë, duket se punët po i shkojnë më me mbarësi edhe në profesion, shkruan "Kosova Sot Online".Ajo në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi në një nga qytetet e Gjermanisë ku duket më në formë se asnjëherë, dhe lirshëm mund t'a quajmë: Big Sexy Mama.

 

Image
 

 

(Kosova Sot)

20 orë e 48 minuta më parë
20/01/19