VEÇ SA S'ËSHTË KËPUTUR - VIP - Kosova Sot
VEÇ SA S

VEÇ SA S'ËSHTË KËPUTUR

Kim Kardashian thotë se e ka holluar belin për 60 centimetra

Këto janë linjat e më të famshmes Kim Kardashian, që shihen si linjat më të famshme në botë. Dhe këtë të martë, bukuroshja nga rrjetet shoqërore e ka bërë me dije se ka reduktuar belin e saj. 'Belin tim kurrë s'e kam pasur më të hollë', thotë bashkëshortja e reperit. Megjithëse ky ishte klubi i parë i librave të Kim-it, motra e saj Kourtney është një tregim tjetër. 'Nuk mundem t'i marr shumë seriozisht ijët tuaja për momentin', ka thënë motra e tre fëmijëve, 'sepse beli juaj është kaq i vogël dhe ijët janë kaq të mëdha'. Kim, përkundër se kishte dy lindje, gjithmonë ia ka dalë që linjat e saj t'i kthejë edhe më mirë sesa kur kishte qenë shtatzënë. Sipas saj, ajo përdor edhe dietën Atkinson, që ndikon shumë në linjat e saj që i ka.

(Kosova Sot)

7 orë e 53 minuta më parë
20/01/19