Vajza e artë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Vajza e artë (Foto)

Vajza e artë (Foto)

Hailey Baldwin shkëlqen në Los Anxhelos Karriera e saj është në trajektoren e ngjitjes. E kështu, bukuroshja Hailey Baldwin ka treguar stilin e saj që s'ka si mos të binte në sy kur u shfaq në tepihun e kuq te "The Forum" në Ingëlvud, Kalif, të dielën mbrëma. Bukuroshja 21 vjeçe ka shkëlqyer me një komplet pantallonash gjysmë të tejdukshëm derisa xixat ia kishin mbuluar duart dhe këmbët. Veshja e saj njëpjesëshe e mahnitshme kishte dhe një dekolte të thellë që shtrihej poshtë deri te rripi neutral përreth ijëve. Këmbët e saj të gjata i kishte shoqëruar me një palë taka të arta dhe metalike.  

Image

 

(Kosova Sot)

20 orë e 53 minuta më parë
10/12/18