Ku është ulësja e foshnjës? - VIP - Kosova Sot
Ku është ulësja e foshnjës?

Ku është ulësja e foshnjës?

Nëna e re Kylie Jenner ishte e lumtur të tregonte dhuratën e saj në rrjetet shoqërore. Bukuroshja nuk kishte humbur kohë për të shpërndarë foton e dhuratës së saj pas shtatzënisë, duke postuar në "Instagram" edicionin e kufizuar të 'Ferrari'-t, drejt nga hapësirat e veturës. Bukuroshja 20 vjeçe foton e saj me 'Ferrari La Ferrari' me ngjyrë të zezë, që peshon hiç më pak se 1.4 milion, e kishte krahasuar me një mbishkrim që thoshte: 'Duke marrë b****, të re', porse adhuruesit shpejt kishin bërë pyetjen se ku do të qëndrojë foshnja e saj Stormi. Kylie ishte përkujdesur të shfaqë enterierin e kuq të veturës dhe dyert luksoze në formë të fluturës.

Image

 

(Kosova Sot)

18 orë e 52 minuta më parë
10/12/18