KAQ JOSHËSE (FOTO) - VIP - Kosova Sot
KAQ JOSHËSE (FOTO)

KAQ JOSHËSE (FOTO)

Jennifer Lopez në xhinse të zeza hijeshon "Instagram"-in J ennifer Lopez ka theksuar linjat e saj të hatashme përmes disa fotove joshëse që më pas i kishte postuar në llogarinë e saj në "Instagram". Bukuroshja 48 vjeçe kishte veshur një bluzë të bardhë të shkurtë ku shkruante 'woman' dhe një palë xhinse të ngushta me ngjyrë të zezë derisa po pozonte te "NBC". Këngëtarja dhe aktorja Lopez aktualisht është duke xhiruar sezonin e dytë të "World Of Dance". Bukuroshja e lindur në qytetin e Nju- Jorkut bluzën e shkurtë e kishte kombinuar me një palë bizhuteri të artë, përfshirë një qafore ku shkruante 'Jennifer'. Floku i saj i artë ishte i valëzuar në kraharor derisa të dy duart i kishte vendosur në ijë.

Image

 

(Kosova Sot)

19 orë e 34 minuta më parë
10/12/18