E njihni? Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare (Foto) - VIP - Kosova Sot
E njihni? Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare (Foto)

E njihni? Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare (Foto)

Nëse e ndiqni në rrjetin social “Instagram” e keni vënë re se orët e fundit, ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi është bërë nostalgjike dhe ka postuar dhjetëra foto nga fëmijëria dhe adoleshenca.

Njëra prej fotove të cilën Almeda nuk e ka publikuar kurrë më parë është kjo kur ajo ka qenë bebe.

Prej vetullave të vrenjtura, Miss-i bën shaka duke shkruar “Me nerva”.

Në një foto tjetër, Almeda shfaqet edhe pak më e madhe dhe shkruan: “Kjo jam unë e vogël”.

Si e vogël, edhe tani në moshë të rritur, Almeda mbetet një vajzë me tipare të bukura dhe shumë e ëmbël.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

18 orë e 21 minuta më parë
10/12/18