Armina Mevlani në kohën e adoleshencës, zbulon pasionet e saj të fshehta (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Armina Mevlani në kohën e adoleshencës, zbulon pasionet e saj të fshehta (FOTO)

Armina Mevlani në kohën e adoleshencës, zbulon pasionet e saj të fshehta (FOTO)

E mesa duket edhe në adoleshencën e saj kur nuk ka pasur mundësitë ekonomike që ka sot, Armina ka ditur të vishet bukur edhe pse jo me veshje të shtrenjta.

Një gjë të tillë e ka vërtetuar me disa fotografi që blogerja ka publikuar në “Instastorie” që nga adoleshenca e saj.

Në ato fotografi, ajo shfaqet një vajzë e thjeshtë, e brishtë dhe e bukur. Gjithashtu Armina zbulon edhe pasionet e saj për gatimin, lojën e golfit apo dëshirën për t’u stërvitur në palestër.

Një vajzë e thjeshtë, e brishtë, e bukur dhe zbulon edhe pasionet e saj për gatimin, lojën e golfit apo dëshirën për t’u stërvitur në palestër.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 44 minuta më parë
10/12/18