Vajza e Michael Jackson akuzohet si përdoruese e drogës, ajo vijon… - VIP - Kosova Sot
Vajza e Michael Jackson akuzohet si përdoruese e drogës, ajo vijon…

Vajza e Michael Jackson akuzohet si përdoruese e drogës, ajo vijon…

Vajza 19-vjeçare e Michael Jackson, Paris, javët e fundit është vënë në qendër të kritikave të mediave si përdoruese e lëndës narkotike marijuanë.

Por mesa duket akuzat ndaj saj nuk e shqetësojnë aspak modelen, e cila vijon jetën e saj në qetësi.

Image

 

Një ditë më parë, bukuroshja është fotografuar në një nga lokalet e saj të preferuar në Los Angelos, e veshur me xhinse, bluzë të shkurtër dhe atlete.

(Kosova Sot)

15 orë e 17 minuta më parë
10/12/18