Këngëtarja shqiptare me tatuazh në të pasme, çfarë shkruhet? - VIP - Kosova Sot
Këngëtarja shqiptare me tatuazh në të pasme, çfarë shkruhet?

Këngëtarja shqiptare me tatuazh në të pasme, çfarë shkruhet?

Këngëtarja Morena Taraku komentohet shumë për jetën e saj luksoze, veshjet e shtrenjta dhe udhëtimet në parajsat turistike. Gjithashtu ajo është ndër më të ndjekurat në “Instagram”.

 
Image

 

E pikërisht në këtë rrjetin social Morena është shumë aktive ku poston shpesh foto e video të ndryshme.

Në një prej fotove që këngëtarja ka postuar së fundmi tregon nga palestra tatuazhin poshtë të pasmeve.

Image

 

Është paksa e vështirë të dallohet çfarë shkruhet, por duhet thënë se Morena është adhuruese e tatuazheve dhe ka shumë të tilla në trup.

Image
Image

 

12 orë e 34 minuta më parë
15/12/18