A po ndodh diçka midis tyre? - VIP - Kosova Sot
A po ndodh diçka midis tyre?

A po ndodh diçka midis tyre?

Rita Ora dhe Liam Payene shkëlqejnë në skenë për " ECHO Music Awards" Ata kanë mahnitur adhuruesit në mbarë botën me performancat e tyre të zjarrta në duetin e saj për filmin "Fifty Shades Freed", me titull "For You". Dhe kështu, Rita Ora dhe Liam Payne kanë treguar kiminë e tyre derisa kishin performuar këngën e tyre 'live' në skenë te "ECHO Music Awards", në Berlin. Bukuroshja bionde, 27 vjeçe, ka theksuar dekoltenë e saj të thellë në një bluzë të shkurtë të mbushur me diamante, derisa po vallëzonte në skenë. Bluzën e hollë nga sipër e kishte kombinuar me një fustan bardhezi, derisa kishte dhe një të çarë të thellë deri te ijët. Gjatësinë e kishte shtuar me një palë çizme, kurse flokun e kishte me nuanca kaçurrele.

 

(Kosova Sot)

6 orë e 8 minuta më parë
15/12/18