Modeste dhe elegante - VIP - Kosova Sot
Modeste dhe elegante

Modeste dhe elegante

Doutzen Kroes nga xhinset e kaltra vishet me fustanin me ngjyrë të zezë

Ajo është një nga modelet që fiton më së shumti të holla që nga viti i largët 2008. Dhe kështu, modelja Doutzen Kroes e ka treguar përse e mban një epitet të tillë, kur ishmodelja nga "Victoria Secret Angel" u duk rrezatuese në dy veshje, njërën më modeste e tjetra më formale, derisa ishte e pranishme te "Holt Renfrew Knot On My Planet", mbajtur në Toronto, Kanada. Bukuroshja 33 vjeçe nga xhinset ishte veshur më pas në një fustan gjatë natës. Ajo natën e kishte fituar në një palë modele xhinsesh të kaltra dhe një palë çizme të kuqe. Veshjen modeste e kishte përfunduar me një bluzë të bardhë, kishte bizhuteri në minimum, në byzylyk të artë dhe një zinxhir përreth qafës.

13 orë e 51 minuta më parë
15/12/18