Çfarë loçke - VIP - Kosova Sot
Çfarë loçke

Çfarë loçke

Rita Ora rikujton se kush është njëshi

Ajo njihet për stilin lozonjar të modës. Dhe, Rita Ora nuk ka humbur kohë, por ka theksuar figurën e saj sensacionale derisa ishte shfaqur për "Absolut Openhouse Tent" te festivali "Coachella", në Kaliforni. Princesha e muzikës pop, 27 vjeçe, ka gozhduar stilin e saj sportiv duke shfaqur stomakun e saj të rrafshët dhe dekoltenë bombastike në bluzën me dy nuanca xhinsesh, derisa kishte marrë pjesë në ndejën e yjeve. Duke vendosur linjat në qendër të vëmendjes, Rita kishte kombinuar dukjen me një palë pantallona të gjerë, me bel të thellë. Duke ruajtur kombinimin me atletet e bardha, ajo shfaq flokun e saj me kaçurrele me grim neutral që ia kishin theksuar fort bukurinë e saj natyrale.

1 orë e 41 minuta më parë
10/12/18