Dushi i prillit - VIP - Kosova Sot
Dushi i prillit

Dushi i prillit

Ajo rregullisht i trajton adhuruesit e saj me foto të nxehta, duke dokumentuar vendet në të cilat ajo përshkon. Edhe kësaj radhe nuk ishte më ndryshe dhe nuk kishte befasi që Kelly Brook ka treguar figurën e saj senzacionale gjatë pushimit të saj në Marrakesh, Moroko, në "Instagram". Modelja bombastike, 38 vjeçe, figurën e saj të thyer e kishte futur në një palë bikine të bardha derisa po pozonte pranë një dushi. Për njërën nga fotot, ylli nga "Strictly Come Dancing" kishte shfaqur dekoltenë e saj të bujshme që binte fort në sy, derisa foton e kishte përcjellë me mbishkrimin: 'Lloji më i mirë i dushit të prillit'

14 orë e 4 minuta më parë
15/12/18