Linda Halimi tregon trupin seksi në bikini (Foto) - VIP - Kosova Sot
Linda Halimi tregon trupin seksi në bikini (Foto)

Linda Halimi tregon trupin seksi në bikini (Foto)

Lindita Halimi duket të jetë në kulmin e lumturisë së saj,ajo po i shijon ditët e nxehta të verës në plazh, teksa shfaqet shumë e freskët dhe me linja trupore perfekte,shkruan Kosova Sot Online

Me një palë bikini ngjyrë e zezë, Linda ka vënë në pah format e saja të rrezitura nga dielli.

(Kosova Sot)

 

Image

 

 

7 orë e 55 minuta më parë
19/01/19