Një familje e lumtur si e Teuta Krasniqit (Foto) - VIP - Kosova Sot
Një familje e lumtur si e Teuta Krasniqit (Foto)

Një familje e lumtur si e Teuta Krasniqit (Foto)

Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina pothuajse tërë kohën e kalojnë së bashku, e çastet e tyre më të lumtura nuk harrojnë t’i ndajnë edhe me ndekësit e tyre.

Adonisi më herët ka publikuar një fotografi së bashku me Teutën, Tarën dhe vajzën e tyre të vogël, ku të gjithë duken shumë të lumtur dhe të buzëqeshur, shkruan Kosova Sot.

“A captured kids-room moment”, është përshkrimi i fotos, në të cilën aktorja e njohur është shfaqur pa grim dhe duket shumë bukur.

(Kosova Sot)

 

A captured kids-room moment ??????????

A post shared by Adonis Morina (@adonismorina7) on

4 orë e 14 minuta më parë
19/01/19