Elhaida Dani, me këngë të re! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Elhaida Dani, me këngë të re! (Foto)

Elhaida Dani, me këngë të re! (Foto)

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani, e cila dikur mahniti jurinë Italiane në Voice of the Italy, ku u shpallë dhe fituese, shkruan "Kosova Sot Online".Ka paralajmëruar që shumë shpejt do ta sjellë këngën e saj më të re të realizuar dhe me videoklip.

Përmes një fotografie, të publikuar në profilin e saj në Instagram, shihet Elhaida gjatë xhirimeve në një nga skenat e klipit.

Se si do të pritet kënga, mbetet të shihet, pas lansimit të saj.

 

 

??

A post shared by Elhaida Dani (@elhaidadani93) on

 

 

(Kosova Sot)

15 orë e 9 minuta më parë
15/12/18