- VIP - Kosova Sot
Një femër me stil, si Ryva Kajtazi (Foto)

Një femër me stil, si Ryva Kajtazi (Foto)

Këngëtarja e dashur për publikun Ryva Kajtazi, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, shkruan "Kosova Sot Online".Kjo për arsye, se këngëtarja ka zgjedhur të kujdeset për rritjen e vajzës së saj Dorelës, por dhe t'i përkushtohet biznisit të saj 'Ryva Dress", të cilin e menaxhon tash e sa vite.

Pavarësisht impenjimeve të saj të përditshme, Ryva gjenë kohë të kujdeset për vetën, dhe këtë na ka dëshmuar edhe përmes një fotografie të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku ajo duket e veshur me shumë stil, që shumë femra do t'a kishin si referencë edhe për vetën një veshje të tillë.

 

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

 

 

(Kosova Sot)

11 orë e 5 minuta më parë
20/02/19