Krejt lakuriqe - VIP - Kosova Sot
Krejt lakuriqe

Krejt lakuriqe

Rihanna zbulon koleksionin veror "Fenty Beauty" Rihanna ka prezantuar koleksionin e saj veror "Fenty Beauty". Bukuroshja 30 vjeçe kishte hedhur në "Instagram", për të dhuruar një dukje të koleksionit që po vjen - i titulluar "Beach Please" - që për qëllim ka përgatitjen e femrave për plazh dhe stinën e verës, pajisur me ngjyra të guximshme dhe për mbarë botën do të jenë në dispozicion që nga 21 maji. Kështu, adhuruesit tani të Rihanna-s janë në gjendje të krijojnë dukjen e saj me ngjyrën pink metalike të "Lip Luminizer" si dhe theksuesin "marigold / fuchsia", të cilin e ka përdorur në video. Ka edhe produkte të tjera, derisa gjithçka më mirë, bukuroshja i sjell në një video, ku duket të jetë krejt lakuriq.

 

 

(Kosova Sot)

4 orë e 4 minuta më parë
19/01/19