Pandora, më në formë se asnjëherë (Video) - VIP - Kosova Sot
Pandora, më në formë se asnjëherë (Video)

Pandora, më në formë se asnjëherë (Video)

Këngëtarja e muzikës folk, Pandora, të cilën shumë rrallë e shohim në ndonjë emision, muajin e kaluar ka lansuar këngën e saj më të re me titull "Hak merr Perendia", shkruan "Kosova Sot Online".

Kënga ka marrë qindra klikime në kanalin You Tube, dhe nuk kanë munguar as komentet e shumëta, duke e komplimentuar për interpretimin e këngës.

Deri tani kënga më e njohur e Pandorës, mbetet "Mos nënshkruaj", e cila deri më tani ka arritur rreth shtatë milionë klikime.

 

(Kosova Sot)

17 orë e 24 minuta më parë
17/01/19