Dhurata Dora, 'shpirt ëmbëla' e estradës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Dhurata Dora,

Dhurata Dora, 'shpirt ëmbëla' e estradës (Foto)

Këngëtarja Dhurata Dora, padyshim se është ndër më të pëlqyerat e momentit nga publiku, shkruan "Kosova Sot Online".E qe besa nuk ia lenë "mangu" edhe në rrjetet sociale, pasi është goxha aktive, e kur jemi këtu, ajo ka postuar një fotografi nga viset e bukura kosovare, pranë një liqeni, ku duket më në formë se asnjëherë, dhe lirshëm mund t'a quajmë "shpirt ëmbëla", e estradës.

 

 

 

A post shared by DHURATA DORA (@dhuratadora) on

 

(Kosova Sot)

4 orë e 23 minuta më parë
19/01/19